04 Haziran Tadım Baharat

Tadım Baharat

Baharat; bitkilerden elde edilen kuru ve yaş olarak bulunan ve toz, tane veya bütün şeklinde olan bitki türlerine verilen genel isimdir.

Baharat Nerelerde Kullanılır?

Baharatlar genellikler yemeklerde, salatalarda ve ızgarada yapılan et ve balık ürünlerinin tatlandırılmasında kullanılmaktadır. Tadım Baharat olarak bizler sizlere mevsiminde toplanan taze ve kaliteleri baharatları siz değerli hemşerilerimize ve müşterilerimize ulaştırmaktayız. Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren firmamız 1996 yılından buna yana baharat sektöründe çalışmalarına devam etmektedir. Kahramanmaraş denince akla ilk gelen bul biberdir. Tadım Baharat olarak pul biberin en kalitelisi olan ipek pul biberi sizlere sunuyoruz.

Neden Tadım Baharat?

Çünkü bizim ürünlerim doğal ve tazedir. Firmamızda hiçbir zaman bir önceki sezonun ürünü bulunmamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığıyla ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz taze ve kalitelidir. İl dışı hatta yurt dışı gönderimlerde bulunabiliriz. Sizlerin yapması sadece istediğiniz baharat ve miktarını bizlere iletmeniz. Firmamız bünyesinde özenle hazırlanan ürünler. Özel paketler halinde kutulanarak kargoya verilmektedir. Tadım Baharat sofranıza ve yemeklerinize lezzet  katmaya geliyor.

Okuma : 1599